Kontakt

Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o Twój FANPAGE.

Biuro Główne

Lokalizacja:

ul. Wincentego Witosa 65
25-561 Kielce

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek:
08:30 - 16:30

Doradcy Klienta

Miłosz Jęsiak

Telefon: +48 509 166 480
Email: milosz@megafanpage.pl

Patrycja Bulira

Telefon: +48 783 146 507
Email: patrycja@megafanpage.pl

Daniel Zawada

Telefon: +48 501 466 389
Email: daniel.zawada@megafanpage.pl

Magdalena Chrzanowska

Telefon: +48 510 145 476
Email: magdalena.chrzanowska@megafanpage.pl

Kamil Krajcarz

Telefon: +48 510 145 244
Email: kamil.krajcarz@megafanpage.pl

Piotr Kiczor

Telefon: +48 509 436 042
Email: piotr.kiczor@megafanpage.pl

Tomasz Biskupski

Telefon: +48 515 228 525
Email: tomasz.biskupski@megafanpage.pl

Julian Pandew

Telefon: +48 501 789 885
Email: julian.pandew@megafanpage.pl

Mateusz Miśtal

Telefon: +48 502 037 661
Email: mateusz.mistal@megafanpage.pl

Sebastian Chrzanowski

Telefon: +48 510 145 384
Email: sebastian.chrzanowski@megafanpage.pl

Krystian Wojtal

Telefon: +48 501 466 490
Email: krystian.wojtal@megafanpage.pl

Jesteś zainteresowany
naszymi usługami?

Zadzwoń

lub

Wypełnij Formularz

bezpłatna czerwone
logo kolor

Skontaktuj się z nami:

Nawigacja:

Działamy na terenie całej Polski

poland obrys

Bezpłatna wycena

Wypełnij poniższy formularz.

Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe i zaprezentujemy odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe i zaprezentujemy odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.