Statystyki... to nie tylko liczby...

To powód, dla którego warto nam zaufać!

Megafanpage to zgrana grupa ponad 40 osób, która od kilku lat zajmuje się kreowaniem wizerunku firm w mediach społecznościowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu chętnie współpracujemy z dużymi, jak i mniejszymi firmami z rozmaitych branż. Działamy zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku. Z nami zbudujesz pozytywną świadomość swojej marki, realizując zaawansowane kampanie reklamowe, których głównym celem jest zwiększanie sprzedaży przy pomocy mediów społecznościowych. Pokażemy Ci, że Social Media są kluczem na ścieżce rozwoju Twojej firmy.

fairpay

Jesteśmy ekspertami ds. Social Media!

Nasze działania są nastawione na twój sukces!

9 lat doświadczenia

Ponad 2000 profili

Ponad 1mln. zł zainwestowane w Facebook Ads

Ponad 500 tys. postów

Ponad 2 mln lajków

40+ ekspertów

Dedykowany opiekun w siedzibie Facebooka

Lider Social Media na rynku polskim

Dlaczego warto z nami współpracować?

Efekt "od zaraz"

Nie czekaj długo na efekty! Dzięki odpowiednio prowadzonemu profilowi Fanpage oraz dobrze przygotowanym reklamom zaczniesz zdobywać fanów już w ciągu kilku tygodni od podjęcia współpracy. Twój profil będzie aktywny i przede wszystkim widoczny!

Brak dodatkowych kosztów

W ramach umowy otrzymujesz nie tylko profesjonalne prowadzenie Fanpage'a, ale także budżet reklamowy w pełni poświęcony na promowanie Twojej firmy na wybranym przez Ciebie portalu społecznościowym. Jedyne dodatkowe koszty to sytuacja, w której sam zdecydujesz się uruchomić dodatkowy budżet reklamowy.

Zysk

Dzięki współpracy z nami zwiększysz sprzedaż Twoich produktów lub usług. Sprawimy że Fanpage będzie zauważony przez Twoich potencjalnych klientów, a oni sami się do Ciebie zgłoszą!

Profesjonalizm

Jesteśmy grupą kilkudziesięciu osób profesjonalnie zajmujących się reklamą na Facebooku. Od wielu lat prowadzimy profile dla zadowolonych, stałych klientów. Ty również możesz nam zaufać! Współpracując z nami otrzymasz wszelkie potrzebne wsparcie oraz pełen raport z wykonanych prac.

Brak długoterminowych umów

Nie musisz wiązać się żadną długoterminową umową. Podpisujemy umowę na czas nieokreślony, a Ty decydujesz jak długo będziemy współpracować. Aż 91% profili fanpage prowadzonych regularnie przez okres minimum 5 miesięcy wykazuje zdecydowany potencjał w Social Media.

Gwarancja efektywnej reklamy

ORAZ 100% TWOJEGO ZADOWOLENIA!

Jesteś zainteresowany
naszymi usługami?

Zadzwoń

lub

Wypełnij Formularz

bezpłatna czerwone

Skontaktuj się z nami:

Działamy na terenie całej Polski

poland obrys

Bezpłatna wycena

Wypełnij poniższy formularz.

Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe i zaprezentujemy odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe i zaprezentujemy odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.